Doprava

Vážení zákazníci, při nákupu nad 1500 Kč (pro Slovensko platí limit 2000 Kč nebo 75 EUR) v našem e-shopu www.samolepky-samolepky.cz Vám k ceně zboží nepřipočítáváme poplatek za dopravu.


                                          
 

 

Česká pošta:
Balík do ruky

Balík Do ruky je moderní služba České pošty, která nahrazuje obecně známou službu obchodní balík. Vaše objednávka bude následující den po avizované expedici doručována. Hlavní výhodou této služby je, že si můžete navržené datum a čas dodání změnit.

Průběh doručování Balíku Do ruky:
  • V den expedice (předání zásilky České poště) obdržíte e-mail s číslem a datem doručení vaší zásilky
  • V den doručení obdržíte informační SMS zprávu.
  • Balík je doručován v pracovní dny, v běžných časech, které nabízí česká pošta v dané lokalitě.
  • V případě neúspěšného doručení bude zásilka uložena na nejbližší pobočce České pošty. O tomto budete informování SMS zprávou a papírovým oznámením o uložení zásilky
  • Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 dnů, bude vrácena odesilateli
 
Cena dopravy v případě, že je Váš nákup v našem obchodě nižší než 1500,- je při platbě dobírkou v rámci služby "balík do ruky" 170 Kč. Při platbě převodem činí cena dopravy 120 Kč.
Balík na poštu

U tohoto druhu balíku si volíte poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám.

Průběh doručování Balíku Na poštu:

 
  • Při objednávce zadejte jméno města nebo PSČ zvolené pošty a vyberte příslušnou pobočku pošty
  • V den expedice (předání zásilky České poště) obdržíte e-mail s číslem a datem doručení vaší zásilky na zvolenou pobočku České pošty.
  • V den doručení na cílovou pobočku obdržíte informační SMS zprávu. Balík je doručován v pracovní dny.
  • Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 dnů, bude vrácena odesilateli.

Cena dopravy v případě, že je Váš nákup v našem obchodě nižší než 1500,- je při platbě dobírkou v rámci služby "balík na poštu" 160 Kč. Při platbě převodem činí cena dopravy 110 Kč.
 
Změna data a času doručení:
 
Na stránce České pošty www.ceskaposta.cz/zmenadispozice můžete v případě zájmu změnit datum a čas doručení vaší zásilky. Služba také umožňuje změnit pobočku, na kterou bude zásilka uložena.
 
 
 

 
Doporučené psaní

 
Tato ekonomická volba dopravy je určena pouze pro samolepky do rozměru 48 x 33 cm a do celkové váhy 500g. 
Zboží bude zasláno v tuhé kartónové obálce.
 
Další informace:
www.balikovarevoluce.cz - flash prezentace služby
www.ceskaposta.cz - detailní popis služby
Track&trace - sledování zásilky

 

Zásilkovna.cz:

Bourání klišé

Cílem projektu Zásilkovna je nabídnout internetovým obchodům nízkonákladový a efektivní způsob dopravy jejich zboží ke koncovým zákazníkům a nejširší síť výdejních míst v České a Slovenské republice.

Projekt realizuje společnost Zásilkovna s.r.o., která byla založena v roce 2008. Společnost má silné finanční, provozní a personální zázemí. Hlavní činností společnosti Zásilkovna s.r.o. je poskytování zásilkové služby a provozování sítě výdejních míst v Čechách a v zahraničí.

Ve vedení společnosti Zásilkovna s.r.o. se nacházejí profesionálové, kteří díky svým dlouhodletým zkušenostem v internetovém byznysu, logistice a IT dokáží nabídnout službu Zásilkovny šitou každému klientovi na míru. Rozumíme potřebám internetových obchodů a dokážeme jim pomoci díky sníženým nákladům na dopravu získat v dnešní době tolik potřebnou konkurencespochopnost.

Zásilkovna.cz jako projekt s ryze českým vlastnictvím odbavila do konce října 2012 již 207 tisíc zásilek bez využití jakékoliv formy reklamy. V únoru 2012 zaznamenala společnost 20x vyšší tržby než za stejné období loňského roku s tím že, čtvrtinu tržeb vytváří slovenský trh. K 1.11.2012 je do systému Zásilkovna.cz registrováno již 1346 partnerských e-shopů, jejichž počet neustále narůstá. Zásilkovna.cz úspěšně zvládla vánoční sezónu v r. 2010 a 2011. Společnost investovala značné prostředky do vlastního vývoje vyspělého IT rozhraní, jehož součástí je např. možnost plné automatizace přes API pro podání zásilek a přehledný systém trasování založený na čárových kódech, díky kterému má zákazník neustále přehled o tom, kde se zásilka nachází a může si snadno a bezplatně prodloužit dobu úschovy. Přidanou hodnotou je také možnost reklamace přímo na výdejní pobočce.Zásilkovna nabízí e-shopům snížení nákladů na logistiku, efektivnost při práci online, profesionalitu a také rychlou expanzi do zahraničí (aktuálně podání na Slovenské a Rakouské poště). Do konce roku 2013 Zásilkovna nabídne výrazně levnou logistiku bez bariér do celé Evropy. 

 

Zásilkovna.cz: doprava na Slovensko

Nezapomeňte si přepnout si na měnu EUR (vlevo nahoře) a plaťte v EUR! Nesmíte platit v měně CZK jinak bude stržen transakční poplatek 300 CZK o tyto peníze přijdete!!!
Na náš účet přijde platba o 300 CZK nižší, nebude uhrazena plná částka a zboží nebude možné odeslat ani vrátit platbu v plné výši.
Na účet 1624448369 / 5500 (Raiffeisenbank ČR) - platíte poplatky jako při domácím převodu na Slovensku.
IBAN: CZ42 5500 0000 0016 2444 8369
BIC: RZBCCZPP
Při objednávce nad 80 EUR je doprava zdarma, cena za dopravu Vám bude odečtena až po objednávce.
 
 

Manipulační poplatek - papírový přepravní tubus:

Zboží je zasíláno v pevných papírových obalech typu „tubus“.  (V případě doporučeného psaní v tuhé kartónové obálce). Chápeme že manipulační poplatek je nepříjemná platba navíc, věříme však že tento zvýšený komfort při přepravě zásilky uvítáte.
 
 

Zrušení možnosti platby dobírkou:

Omlouváme se všem poctivým zákazníkům, ale z důvodu nevyzvednutých dobírek jsme tuto možnost 21. 11. 2018 zrušili. Vašim samolepkám věnujeme veškerou pozornost při jejich výrobě a netěší nás když si poté zásilku nevyzvednete. Pokud objednání samolepek myslíte vážně, věříme, ze platba převodem na bankovní účet je pouze kosmetická drobnost. Navíc ušetříte za platbu dobírky což jistě potěší nejen Vaši peněženku :-).